Hotel Olomouc Hotelový dům
 
ADRESA Hotel Hotelový dům
Velkomoravská 325/8
Olomouc 77900
Česká Republika
Hotel-Olomouc-Hotelovy-Dum@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Hotelový dům ubytování Olomouc Aktuální počasí částečně oblačno
Hotel Olomouc Hotelový dům - Služba na recepci je 24 hodinHotel Olomouc Hotelový dům -  je k dispozici připojení na internetHotel Olomouc Hotelový dům -  je k dispozici letní terasaHotel Olomouc Hotelový dům - K hotelu přísluší parkovištěHotel Olomouc Hotelový dům - disponuje restauracíHotel Olomouc Hotelový dům - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Olomouc Hotelový dům - přijímá kreditní karty VISAHotel Olomouc Hotelový dům - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Olomouc Hotelový dům - přijímá kreditní karty JCBHotel Olomouc Hotelový dům - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Olomouc Hotelový dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Olomouc Hotelový dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Olomouc Hotelový dům - na pokojích je telefonHotel Olomouc Hotelový dům - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Hotelový dům / Olomouc

Hotelový dům slouží výhradně jako ubytovací zařízení. Menší část poskytuje služby hotelového typu a zbývající - převážná část slouží jako dlouhodobé ubytování pro sociálně potřebné občany a rodiny s dětmi. Hotelový Dům se nachází ve městě Olomouci na střední Moravě obklopený úrodnou krajinou Hané. Jedná se o šesté největší město České republiky podle počtu obyvatel. Hotel se nachází v dostupnosti MHD a v areálu Flora. 

Ubytování
Hotel Hotelový dům v Olomouci má kapacitu 70-ti lůžek ve 35 dvoulůžkových pokojích a jeden apartmán.

Hotel je vhodnější spíše pro méně náročnější klientelu a proto ceny jsou proto velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednice, TV. U dvou pokojů je možnost připojení k internetu. Možnost přistýlky je samozřejmostí. K objektu náleží rovněž parkoviště.

Recepce Hotelového domu v Olomouci je otevřená non-stop, odubytování v den odjezdu do 11 hodin.

Restaurace
K ubytování je možno přikoupit snídani. Ke stravování lze využít restauraci, která se nachází v areálu s provozní dobou od 10-24 hodin. 

Snídaně jsou podávány ve všední dny od 7 hodin, o víkendech od 8 hodin. Vždy do 10 hodin.

Okolí
Při návštěvě Olomouce na Vás především dýchne bohatá historie města. Neznámějsí památka je Sloup Nejsvětlejší trojice, postavený ke slávě Boží v letech 1716 až 1754. Dále by jste neměli  zapomenout navštívit neznámější pamětihodnosti města jako například orloj, Mariánský sloup nebo Katedrálu sv. Václava. Pro svou neopakovatelnou atmosféru je Olomouc vyhledávaným střediskem mezinárodních konferencí a festivalů.

Více než čtyřicetiletou tradici má Academia film Olomouc (AFO), mezinárodní festival dokumentárních filmů a videoprogramů. Dále pak Flora Olomouc, mezinárodní zahrádkářská výstava. Turistických cílů je dost i v okolí Olomouce jako například zoologická zahrada a bazilika na Svatém Kopečku, zámky v Náměšti na Hané.